Omonero

 

logo-omonero-prosecco

 

Historie Prosecca je velmi starodávná a je nedílnou součástí Itálie jako takové.

Všechno začalo v kopcovité krajině, která se zvedá z Pádské nížiny na předhůří Bellunských Alp. Tam, v těch místech mezi Conegliano a Valdobbiadene v nadmořské výšce 50 až 500 metrů, na jižních svazích s dlouhým slunečním svitem a bohatou půdou, v jedinečném a neopakovatelném mikroklimatu (mezinárodně uznávaném) se pěstuje réva, jmenuje se Glera.

Příroda nám poskytla toto unikátní území, historie nás naučila jedinečné výrobě, my dodržujeme tradiční postupy a nenecháváme nic náhodě. Důsledně, s vášní věnujeme mnoho práce a respektujeme přísná pravidla, přesně tak jak nám je předali naši předci. Od kultivace po slizeň, od lisování po fermentaci, vše přísně prováděné metodou Martinotti-Charmat.

Díky dodržování všech těchto pravidel získáváme jedinečné a autentické Prosecco Ca ´ del Bacio. Víno, díky kterému můžeme být hrdí na naší práci. Prosecco sladké a vytrvalé struktury, která je na patře svěží, mladistvá a velmi příjemná. Je jako polibek.

vino-omonero-2

 

  • BOT OMONERO PROSECCO Kód: 301
    Prosecco Ca' del Bacio DOC
    Skladem (>5 ks) Značka: Omonero

    Prosecco DOC Extra Dry z oblasti Valdobbiadene odkud pochází nejlepší kvalita hroznů Glera. Svěží elegantní chuť s ovocným nádechem jablek, broskví a s vůní citrusů. Perzistentní v chuti, příjemně perlivé. Prosecco s velkým P.

    350 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem