Cantine Foraci

 

Logo

 

Sicilská bílá vína Foraci dodáváme na váš stůl z vinohradů na území Mazara del Vallo a Partann v údolí Belice.
Rodinná společnost Foraci byla založena v roce 1936 a dnes je oceňována pro vynikající výrobní standardy. Vinice se rozkládají na 75 hektarech západní Sicílie v oblastech, která jsou vyhlášená právě produkcí vynikajícího vína.

Cantine Foraci je rodinné vinařství, které je v současnosti řazeno mezi přední výrobce sicilských vín. A stále jsou v Cantina Foraci pevně odhodláni vylepšovat typické sicilské odrůdy i mezinárodní vinnou révu. Vína Foraci se vyrábějí láskou a s ohledem k životnímu prostředí a plným respektem ke starým sicilským vinařským tradicím.

Výběr nejlepších sazenic pocházejících z francouzského centrálního masivu dává hrozny, jejichž mok se následně zdokonaluje v sudech a v lahvích, zrajících v prostředí s řízenou teplotou, která zvyšuje přirozené tóny chuti a dokonalé vůně.

Od roku 1992 se rodina Foraci rozhodla vyrábět svá vína pomocí metody Ekologického zemědělství. Tato sicilská vína jsou kontrolována a certifikována Bioagricert

 

vallatavigne

 

  • Frizzante Akce Kód: 201
    Foraci bianco frizzante BIO
    Momentálně nedostupné Značka: Cantine Foraci

    Slámově žluté perlivé víno s zelenavými odlesky je vyrobeno z odrůd Inzolia, Grillo, Chardonnay a Sauvignon Blanc s označením BIO. V chuti je jemné, svěží, vyrovnané se skvělou osobitostí krásně provoněné bohatými tóny zralého ovoce které jdou od ananasu k meruňce, od broskve k jablkům Golden.

    230 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem