Sinero DEC ESE pody decaffeinato 100 ks

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
690 Kč    
Kód produktu 503
Značka Sinero
Kategorie KÁVA Espresso
 

Tato směs 99,9% bezkofeinová v sobě uchovává vskutku všechny vlastnosti excelentního espressa, pro toho kdo miluje chuť kávy v každé denní i noční hodině....Velice vás překvapí!

Kávové E.S.E. pody standartní velikosti 44 mm do pákových kávovarů pro rychlou a jednoduchou přípravu espressa BEZ KOFEINU. Každý pod obsahuje 7,5 gr lahodně krémové kávy.

80% Robusta 20% Arabica

Balení: 100 ks


 

logo

Od roku 2013 jsme byli vedeni láskou ke kávě a snahou o dokonalost. Dokonalost, která nekompromisně dbá na kvalitu a respektuje tajemství pomalého a řemeslného zpracování.

Naše vášeň pro kvalitní kávu má kořeny plné historických, kulturních a sociálních významů. Tyto vždy charakterizovaly šíření autentické kultury kvalitní kávy na Sicílii.

Sinero je nová značka, která zpracovává nejlepší směsi pražené kávy a je odborně uzavřena v E.S.E. podech a v kapslích. Zárukou nejvyšší kvality je již počáteční výběr plodin, výsledkem je káva Sinero skvělá pro přípravu špičkového italského Espressa.

 Ačkoli Káva Sinero je páteří této značky, společnost má v plánu prorazit na trh i s dalšími produkty jako jsou sicilské marmelády a medy.

 

FB_IMG_1593333173193

"Srdce, které buší v rytmu kofeinu"